Vēlēšanu rezultāti
Saskaitīti iecirkņi
1 059 / 1 059
100,0 % iecirkņu
Nobalsojuši
806 648
51,79 % no balsstiesīgajiem
Derīgās aploksnes
804 490
5 % barjeras bāze
Pārvar 5 %
6
Suverēnā vara, Nacionālā apvienība, Apvienotais saraksts, Latvija pirmajā vietā, Jaunā Vienotība, Progresīvie
Dati: CVK (dati.cvk.lv), CVK atjauninājums 16.10. 14:11 · nolasīts 16.10. 14:20
Top 10 – kurš pirmais pie sienassaskaitīti 1 059 / 1 059 iecirkņi
11. Suverēnā vara
11,71 %
3
22. Mēs mainām noteikumus
3,43 %
8
34. ZZS
4,40 %
7
45. Nacionālā apvienība
8,90 %
4
57. Apvienotais saraksts
35,29 %
1
68. Latvija pirmajā vietā
13,08 %
2
79. Jaunā Vienotība
6,36 %
6
811. Latvijas attīstībai
2,18 %
9
913. Stabilitātei!
2,00 %
10
1014. Progresīvie
7,88 %
5
Celiņi – CVK saraksta numura secībā, vietas – pēc balsu %, pozīcija – attiecībā pret līderi. Atjaunojas automātiski.
Rezultāti laikā (balsu %, skaitot iecirkņus)
Apgabalu salīdzinājums: Suverēnā vara, Nacionālā apvienība, Apvienotais saraksts, Latvija pirmajā vietā
Balsis pa sarakstiem (valstī)
Mandātu projekcija (Sentlagī metode pa apgabaliem)
Suverēnā vara: 15Nacionālā apvienība: 10Apvienotais saraksts: 41Latvija pirmajā vietā: 17Jaunā Vienotība: 7Progresīvie: 10
Projekcija pēc daļējiem datiem, nav oficiāls rezultāts. 100 no 100 mandātiem sadalīti sarakstiem, kas valstī pārvar 5 % no derīgajām aploksnēm. Oficiālo sadalījumu nosaka CVK.
Detalizēti: Suverēnā vara, Nacionālā apvienība, Apvienotais saraksts, Latvija pirmajā vietā
1. SUVERĒNĀ VARA / APVIENĪBA JAUNLATVIEŠI
pārvar 5 %11,71 %
94 211 balsis valstī
15
mandātu projekcija
10,8 %
eksit-aptauja
| Apgabals | Balsis | % | Iecirkņi | Mandāti |
|---|---|---|---|---|
| Rīga | 44 959 | 16,26 % | 283/283 | 7 / 38 |
| Vidzeme | 18 642 | 7,88 % | 273/273 | 3 / 26 |
| Latgale | 14 953 | 17,27 % | 199/199 | 3 / 12 |
| Kurzeme | 5 564 | 5,78 % | 148/148 | 1 / 11 |
| Zemgale | 10 093 | 9,29 % | 156/156 | 1 / 13 |
5. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
pārvar 5 %8,90 %
71 579 balsis valstī
10
mandātu projekcija
8,7 %
eksit-aptauja
| Apgabals | Balsis | % | Iecirkņi | Mandāti |
|---|---|---|---|---|
| Rīga | 18 309 | 6,62 % | 283/283 | 3 / 38 |
| Vidzeme | 25 813 | 10,91 % | 273/273 | 3 / 26 |
| Latgale | 5 832 | 6,73 % | 199/199 | 1 / 12 |
| Kurzeme | 8 771 | 9,12 % | 148/148 | 1 / 11 |
| Zemgale | 12 854 | 11,84 % | 156/156 | 2 / 13 |
7. "APVIENOTAIS SARAKSTS - Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu Apvienība, Liepājas partija"
pārvar 5 %35,29 %
283 892 balsis valstī
41
mandātu projekcija
35,6 %
eksit-aptauja
| Apgabals | Balsis | % | Iecirkņi | Mandāti |
|---|---|---|---|---|
| Rīga | 84 160 | 30,44 % | 283/283 | 13 / 38 |
| Vidzeme | 94 440 | 39,91 % | 273/273 | 13 / 26 |
| Latgale | 16 332 | 18,86 % | 199/199 | 3 / 12 |
| Kurzeme | 45 435 | 47,23 % | 148/148 | 6 / 11 |
| Zemgale | 43 525 | 40,07 % | 156/156 | 6 / 13 |
8. LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ
pārvar 5 %13,08 %
105 198 balsis valstī
17
mandātu projekcija
11,3 %
eksit-aptauja
| Apgabals | Balsis | % | Iecirkņi | Mandāti |
|---|---|---|---|---|
| Rīga | 37 245 | 13,47 % | 283/283 | 6 / 38 |
| Vidzeme | 23 243 | 9,82 % | 273/273 | 3 / 26 |
| Latgale | 25 174 | 29,07 % | 199/199 | 5 / 12 |
| Kurzeme | 8 096 | 8,42 % | 148/148 | 1 / 11 |
| Zemgale | 11 440 | 10,53 % | 156/156 | 2 / 13 |
Visi saraksti pa apgabaliem (%)
| Saraksts | Valstī | Rīga | Vidzeme | Latgale | Kurzeme | Zemgale | Mandāti | Eksit-apt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Suverēnā vara | 11,71 % | 16,26 % | 7,88 % | 17,27 % | 5,78 % | 9,29 % | 15 | 10,8 % |
| 2. Mēs mainām noteikumus | 3,43 % | 2,74 % | 4,52 % | 1,99 % | 3,98 % | 3,46 % | – | 3,0 % |
| 3. Saskaņas Centrs | 0,82 % | 0,70 % | 0,60 % | 2,24 % | 0,78 % | 0,51 % | – | 0,6 % |
| 4. ZZS | 4,40 % | 1,86 % | 4,80 % | 6,68 % | 6,74 % | 6,11 % | – | 3,7 % |
| 5. Nacionālā apvienība | 8,90 % | 6,62 % | 10,91 % | 6,73 % | 9,12 % | 11,84 % | 10 | 8,7 % |
| 6. Gobzema saraksts | 0,98 % | 0,88 % | 1,12 % | 0,35 % | 1,18 % | 1,28 % | – | 0,9 % |
| 7. Apvienotais saraksts | 35,29 % | 30,44 % | 39,91 % | 18,86 % | 47,23 % | 40,07 % | 41 | 35,6 % |
| 8. Latvija pirmajā vietā | 13,08 % | 13,47 % | 9,82 % | 29,07 % | 8,42 % | 10,53 % | 17 | 11,3 % |
| 9. Jaunā Vienotība | 6,36 % | 7,63 % | 7,14 % | 3,02 % | 4,88 % | 5,42 % | 7 | 6,7 % |
| 10. JKP | 0,33 % | 0,27 % | 0,33 % | 0,26 % | 0,32 % | 0,52 % | – | 0,2 % |
| 11. Latvijas attīstībai | 2,18 % | 2,15 % | 2,63 % | 1,45 % | 2,02 % | 1,99 % | – | 3,1 % |
| 12. Austošā Saule Latvijai | 1,33 % | 1,10 % | 1,69 % | 0,54 % | 1,47 % | 1,64 % | – | 1,3 % |
| 13. Stabilitātei! | 2,00 % | 2,28 % | 0,91 % | 6,37 % | 1,11 % | 0,95 % | – | 1,7 % |
| 14. Progresīvie | 7,88 % | 12,40 % | 6,51 % | 3,17 % | 5,62 % | 5,10 % | 10 | 11,1 % |
Eksit-aptauja pie iecirkņiem (nav oficiāls rezultāts)
LETA / LSM / RSU eksit-aptauja (SKDS metodiskais atbalsts), publicēta 20:11. Aptaujāti vairāk nekā 6500 nobalsojušo pie 70+ iecirkņiem; 30 % izvēli neatklāja. SKDS publiska API nav – skaitļi ievadīti no LETA/LSM publikācijas. Avots